Zavřít reklamu

V novém Call of Duty: Modern Warfare půjdou skvěle upravovat zbraně

Nové CoD se odhaluje čím dál víc.

23. 7. 2019     Zdroj

call of duty modern warfare

Jste příznivci různých zbraňových modifikací ve střílečkách? Pak pro vás bude nové Call of Duty: Modern Warfare jako stvořené. Vývojáři z Activision totiž oznámili, že chystají do tohoto dílu skutečně zajímavé možnosti modifikací.

Ty se ukrývají pod názvem Gunsmithings a hráčům mají nabídnout zajímavá přizpůsobení jak jejich primární, tak sekundární zbraně. Aby to však nebylo tak jednoduché, nutné bude jednotlivé prvky různě kombinovat a navrch je nepůjde využít všechny. Zbraň tedy do “fullky” v novém CoD nedostanete ani kdybyste se stavěli na hlavu. Na druhou stranu vhodnou modifikací primární zbraně na váš primární styl boje a následnou modifikací sekundární na bojové pasáže, ve kterých se jako doma necítíte, určitě všem svým protivnímům pořádně zatopíte. 

První možné úpravy si můžete prohlédnout na twitterovém videu pod tímto odstavcem, jehož titulek vás navíc zve na gameplayové demo, která proběhne už 1. srpna a to jak jinak než na Twitchi. Snad tedy hra nezklame, ale naopak zaujme jako předešlé díly.