Zavřít reklamu

V Dreams je možné doslova vytvářet i jiné hry. Vytvořeno bylo P.T. a Dead Space

V Dreams zřejmě půjde vytvořit téměř cokoliv.

23. 1. 2019     Zdroj

Titul Dreams nebyl od Sony příliš prezentován. Zřejmě za to mohl fakt, že vývoj se značně protáhl. Hra byla demonstrována již v roce 2013 a plně oznámena o rok později. Máme však 2019 a nyní konečně proběhla uzavřená beta verze, která byla pod silným NDA. I tak se našlo pár dobrodruhů, kteří materiály vypustili ven. A my buďme rádi, že tak učinili.

Dreams vypadá náramně a umožňuje nevídané

Dreams zřejmě veřejnost poněkud podcenila. Ani nás v redakci hra kdovíjak nezaujala a rozhodně jsme nečekali, že se z ní vyklube dokonalý editor. Již včera internetem proběhla zpráva, že se někomu podařilo ve hře stvořit jinou hru. Ano čtete dobře. V Dreams lze vytvářet téměř cokoliv a někdo tak vytvořil hru P.T., která byla kdysi zrušena přímo v Dreams. Dnes tu máme zase Dead Space od EA, který byl rovněž vytvořen v Dreams.

Je až neskutečné, že ze záběrů to téměř působí jako by to byl originál z roku 2008. Dreams by mělo vyjít letos na podzim exkluzivně pro PlayStation 4 a bude hodně zajímavé sledovat, co všechno v něm komunita dokáže vytvořit.