Zavřít reklamu

V Česku koupíte nejlepší elektrokoloběžku roku 2021. Umí jet rychlostí 60 km/h

Komerční sdělení

5. 8. 2021    

V Česku si můžete koupit nejlepší elektrickou koloběžku roku 2021. Mobil Pohotovost totiž exkluzivně nabízí předobjednávky na elektrokoloběžky značky Kaabo, jejíž model Mantis 10 byl zvolen aktuálně nejlepší elektrickou koloběžkou na trhu. A není divu, nabízí opravdu působivé parametry i velmi kvalitní konstrukci za rozumnou cenu.

Že je Kaabo Mantis nejlepší elektrokoloběžkou letošního roku není pouze reklamní slogan. Koloběžka totiž skutečně získala ocenění od prestižního serveru Electric Scooter Guide, který se zabývá komplexními testy elektrických koloběžek nejrůznějších výrobců. Své prvenství si Kaabo Mantis vsloužila především díky velmi slušnému dojezdu, maximální rychlosti, kvalitním brzdovému systému a odpružení na obou kolech. To vše za poměrně slušnou cenovku, protože podobnými parametry většinou disponují značně dražší koloběžky.

Na tuzemském trhu jsou k dispozici hned dva modely řady Mantis – Kaabo Mantis 10 a Mantis 10 Plus. Druhý zmiňovaný nabízí nevídaný výkon díky dvojici 1000W motorů, maximální rychlost až 60 km/h, dojezd až 75 km, semihydraulické kotoučové brzdy s EABS a přední i zadní odpružení pro pohodlnou jízdu i v náročnějším terénu.

Pouze u Mobil Pohotovosti v rámci speciálních předobjednávek je možné oba modely předobjednat se slevou 5 tisíc korun. Ovšem pouze do 13. srpna. Kaabo Mantis 10 tak vyjde na 27 990 Kč (poté 32 990 Kč) a Mantis 10 Plus na 34 990 Kč (poté 39 990 Kč). I navzdory vyšší ceně jde o nejprodávanější modely. Koloběžky je také možné koupit na splátky bez jakéhokoli navýšení a získáte k nim prémiovou záruku.