Zavřít reklamu

Unikly obaly k nové hře s Crashem. Jde o Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Crash Bandicoot 4: It’s About Time předčasně odhalen.

19. 6. 2020     Zdroj

Společnosti Activision se bohužel nepodařilo utajit fakt, že pracuje na nové hře s Crashem. Tušení měli novináři už před nějakou dobou, ale teď vše propálila ratingová komise z Taiwanu. Dle všeho je nový Crash v podstatě za dveřmi. Zatím není jasné jestli dorazí také na chystané konzole, nicméně později by k tomu mohlo dojít. Zatím jsou ohodnoceny konzolové verze pro PlayStation 4 a Xbox One.

Poté, co Activision nechal připravit dva remaky této značky, tak se dočkáme plnohodnotného pokračování série. To ponese název Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Titul se bude držet zaběhlých herních mechanik a příběhově zřejmě také nepřinese velkou revoluci. Nicméně Crash se má nacházet na novém ostrově a poté co najde jeskyni ve které žije Aku-Aku, tak se začnou dít věci. Dle všeho budeme cestovat různými světy v rozličných časových obdobích.

Zřejmě budeme cestovat mezi různými lokacemi a procházet jednotlivé levely. Ty by samozřejmě měly být větší, než tomu bylo dříve a není pochyb o tom, že hra nabídne parádní grafickou stránku. Kromě Crashe se ve hře objeví také jeho sestra Coco. Další postavy zatím nejsou potvrzeny. Předpoklad je, že by titul mohl vyjít ještě letos.