Zavřít reklamu

Ukázka z Halo Infinite údajně zachycovala nedokončenou verzi

Dlouho očekávané Halo Infinite se konečně převedlo v gameplay ukázce. Podle vývojářů se však nejedná o finální verzi a jednotlivé aspekty budou ještě dotaženy.

25. 7. 2020     Zdroj

Halo

Legendární herní sérii Halo pravděpodobně není třeba příliš představovat. Sám velký Master Chief je tu s námi již hezkou řádku let a za tu dobu se mu povedlo oslovit miliony fanoušků po celém světě, díky nimž se jeden čas Xbox prodával jako rohlíky. Ačkoliv předchozí generaci drtivě zvítězila Sony, Microsoft to nehodlá jen tak vzdát a vytasil se na konferenci Xbox Games Showcase s ukázkou z nového Halo Infinite, které slibuje otevřený svět, vozidla a především epický příběh spolu s Cortanou, jenž přiláká i nové fanoušky. Přesto gameplay vyvolal poněkud smíšené ohlasy, především pak kvůli podivným animacím, nedotaženým detailům a prazvláštnímu systému střelby. Podle vývojářů se ale není čeho obávat, jednalo se o nedokončenou verzi a tvůrci mají v plánu vše dotáhnout k dokonalosti.

S novými informacemi o hře přišel YouTuber Alanah Pearce, který detailně popsal v jaké fázi vývoje Halo Infinite aktuálně je a kterým směrem se bude hra následující měsíce ubírat. Na druhou stranu si však insider protiřečí s vývojářem z 343 Industries, podle nějž zvolená ukázka dokonale reprezentuje to, co hráči na Xbox Series X zažijí. Možná se ale jednalo o pouhé nedorozumění a tvůrce zapomněl zmínit, že se stále jedná o beta verzi. Tak či onak, na finální výsledek si ještě počkáme, nicméně to rozhodně vypadá, že se máme na co těšit, byť podmínky zatím nejsou úplně optimální.