Zavřít reklamu

UBOAT již brzy v prodeji skrze early access

Titul UBOAT se brzy dostane do prodeje.

17. 4. 2019    

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností PlayWay oznamuje, že již brzy bude v rámci předběžného přístupu v prodeji simulační hra UBOAT pro PC od herního studia Code Horizon, a to včetně exkluzivního obsahu a v krabicové verzi.

Herní titul UBOAT vyjde v early accessu

V případě, že si hru UBOAT zakoupíte již 30. 4. 2019 v rámci předběžného přístupu, získáte navíc exkluzivní bonusy v podobě tištěného plakátu s průřezem ponorky, tištěný artbook s různými typy lodí a digitální soundtrack.* Hráči, kteří si hru zakoupí v rámci předběžného přístupu, získají v okamžiku vydání hry automaticky přístup k plné verzi hry UBOAT, které přinese mnohá vylepšení, aktualizace a nový herní obsah.

*Uvedené bonusy nebudou v době vydání plné verze hry již k dispozici.

Survival hra UBOAT přináší jedinečnou simulaci života na palubě válečné ponorky z éry Druhé světové války společně s mechanikami organizace posádky, kde hlavním úkolem je zajistit přežití německých námořníků. Loď je sice jejich domovem, ale stejně tak se může stát I místem jejich posledního spočinutí… Ve hře UBOAT převezmou hráči plnou kontrolu nad posádkou s cílem zajistit optimální řízení celé lodi. Tvým úkolem bude starat se o fyzický i psychický stav posádky a vyvarovat se tak případným pochybením.

Hra UBOAT vychází ve verzi Early Access již 30. 4. 2019 pro PC v krabičkové verzi.