Zavřít reklamu

Ubisoft si hraje, Animus si přetvořil na vlastní Matrix

Novinka od Ubisoftu s názvem Watch Dogs tak trochu připomíná známý Matrix. Co myslíte?

5. 6. 2012    

Kdyby to, co Ubisoft stvořil, viděl Architekt, slzy by se mu kanuly po tváři. Ubisoft se totiž pustil do budoucnosti a to po hlavě.

Jak jsem již zmínil, hra se odehrává v blízké budoucnosti, kdy už se lidé stali tak moc ovladatelnými a zpohodlnělými, že jim zřejmě nevadí ani to, že jsou ovládáni jedním velkým systémem s názvem ctOS. Samozřejmě, zdá se vynikající, skýtá spoustu výhod, jednu však ne. Ano, i tady je ten malý záludný háček, jako každý systém se do něj dá nabourat, čehož si jsou samozřejmě vědoma jak spousta hackerů, tak i náš hrdina, který se ve svém řemesle dokonale vyzná Napadá mě pouze: .,,Please, call me Neo…“ .

,,Jedno z největších překvapení, jedno z největších ohromení.“

A když je svět hacknut, když  je pod vaší kontrolou a stačí pouze znáčknout několik tlačítek, je hned život jednodušší a přináší to horu nových možností, čímž Watch Dogs vysoce předbíhají hry, kreré jsme dosud znali.

Hry bychom se měli dočkat téměř jistě na XBox 360, o Playstation 3 a PC se zatím mlčí, ale myslím, že po právu můžeme tvrdit, že máme na obzoru jednoho z králů herní scény.

E3 gameplay video

Oficiální E3 trailer