Zavřít reklamu

Ubisoft potvrzuje své tituly pro Xbox One

Ubisoft potvrzuje své připravované tituly i pro novou konzoli od Microsoftu, Xbox One.

22. 5. 2013    

Po ohlášení Xbox One, nového zábavného systému od Microsoftu, který nabídne mnoho služeb v jednom, odhalil Ubisoft, že dva z jeho nejočekávanějších titulů – Assassin’s Creed IV Black Flag a Watch Dogs – budou na tuto platformu dostupné později v letošním roce. Ubisoft také ohlásil, že next-gen titulů bude celkem minimálně šest, které by měly být vydány během prvního roku života konzole Xbox One.

“Nová generace konzolí ozdraví náš průmysl a umožní tak přinést hráčům úžasnou novou zábavu.” říká Yves Guillemot, spoluzakladatel a CEO Ubisoftu. “Naše týmy využívají inovací v připojení a společenské hraní, které je součástí Xbox One a vytváří tak originální a nezapomenutelný next-gen herní zážitek.”

K vydání Assassin’s Creed IV Black Flag a Watch Dogs, přidá Ubisoft také mix nových epizod již existujících herních sérií pro Xbox One během prvních 12 měsíců existence konzole na trhu. Více informací o lineupu her plánovaných pro tento nový systém se dozvíte během tiskové konference Ubisoftu na E3.

O Assassin’s Creed IV Black Flag:

Assassin’s Creed IV Black Flag vypráví příběh o Edwardu Kenway, mladém Britovi, který touží po dobrodružství a nebezpečí a který z vojenské služby pro Britské královské námořnictvo zběhne po skončení války k pirátství. Hra je zasazena do doby začátku 18. století a přináší do herního světa některé proslavené piráty historie, jakými je Blackbeard a Charles Vane. Hráče vezme na cestu po celém Karibiku v době bouřlivé doby plné násilí, které se říká dodnes zlatý věk pirátství. Assassin’s Creed IV Black Flag přináší obrovský otevřený svět s více než 50 lokacemi. V bojích se kombinují zbraně, na které jste ze série Asssassin’s Creed zvyklí s těmi, které jsou příznačné pro tuto historickou dobu a odmění vás za odvahu i utajení. A v sérii tolik vychvalovaný multiplayer je v Assassin’s Creed IV Black Flag rozmanitější  a tvrdší než dříve.

O Watch Dogs:

Ve Watch Dogs vás pohltí živá napodobenina Chicaga. Hráči na sebe vezmou roli Aidena Pearce, který se s pomocí svého smartphonu nabourá do centrálního operačního systému Chicaga (ctOS) a převezme vládu nad téměř každou částí města. Aiden se dokáže napíchnout do městských všudy přítomných bezpečnostních kamer, stáhnout si osobní informace a lokalizovat svůj cíl, kontrolovat různé systémy města,  jako například semafory nebo hromadnou dopravu a další. Chicago se stane vaší základní zbraní.