Zavřít reklamu

Ubisoft – E3 konference

Shrnutí E3 konference, kterou pořádala společnost Ubisoft.

20. 6. 2015    

Ubisoft letos potřeboval napravit reputaci po posledním Assassin’s Creed a také Watch Dogs. To se mu zčásti podařilo, a to zejména proto že byla oznámena velká spousta nových a velkých titulů.

Anno 2205

Anno 2205 Série Anno je známá svou rozmanitostí. Každý díl se odehrává v jiném období. Posledních pár dílů se odehrává ve futuristické budoucnosti. Nový díl se odehrává dávno po posledním díle, Anno 2070. Jde vidět, že k vývojářům z BlueByte futuristická doba patří. Ve hře se ocitneme na Měsíci. Ale nebojte. Na Zem se dostaneme taky. To ukazuje in-game trailer.

Anno 2205 by mělo vyjít 3. listopadu 2015 na PC.

Tom Clancy’s The Division

Další hra zasazená do postapokalyptického světa. Lidská společnost je v troskách. Pro jídlo a ostatní zásoby se i zabíjí. Přesně taková je atmosféra The Division. Po ukázce traileru nás nadchla grafika ale také týmová spolupráce hráče a NPC. Nové video nám ukázalo jakou cenu má přátelství v postapokalyptickém světě. Velmi malou. Jelikož jde o přežití, můžete své přátelství s ostatními postavami zmuchlat a zahodit, jen aby jste dostali více zásob. Video nám také ukázali tzv. Dark Zones. To jsou zóny s radioaktivními viry ve vzduchu. V těchto zónách jsou také cenné a vzácné zásoby. A kde je něco vzácného, tam jsou i lidé kteří ho chtějí. K těmto předmětům si budete muset prostřílet cestu skrz bandity a pouliční gangy.

The Divison vyjde 8. května 2016 pro PC, PS4 a Xbox One.

Assassin’s Creed Syndicate

Už z předchozích trailerů od Ubisoftu jsme si mohli všimnout že jsou jejich největší doménou. Mohli jsme se o tom přesvědčit i na E3. Trailer k novému Assassin’s Creed byl naprosto fenomenální. Co by to bylo za trailer ze série AC kdyby hned na začátku nebyl orel, který přelétá nad hlavním dějištěm hry.

I když má trailer celé 4 minuty, užíval jsem si každou část. Ubisoft prostě ví jak zaujmout.

Hra se odehrává v 19. století, v době průmyslové revoluce, v Londýně. Hlavním protagonistou celé hry je Jacob Frye, vůdce londýnského „gangu“.

V traileru jsme mohli vidět i novou pomůcku, vystřelovací hák. Tato novinka mi připomíná sérii Just Cause.

Assassin’s Creed Syndicate vyjde 26. října 2015 pro PC, PS4 a Xbox One.

For Honor

For Honor, hra která sklidila veliký ohlas u publika na Expo E3 2015. Při jejím představení byl přítomen Jason Vandenberghe, ředitel týmu Ubisoft Montreal.

Při pohledu na trailer si hned všimneme úžasné grafiky. Propracované detaily zbraní a brnění ale i okolního terénu. Propracovanost krvavých gejzírů je také úchvatná. „For Honor je tu od toho, aby jste pocítili vzrušení a adrenalin při velkolepých bitvách,“ řekl sám Jason Vandenberghe.

Můžete si zahrát za křižáckého rytíře, samuraje nebo divokého vikinga.

Také jsme měli možnost shlédnout část multiplayeru. V této ukázce se proti sobě postavily 2 týmy, každý po čtyřech členech. S těmito 8 hráči hraje ještě spousta NPC postav.

For Honor vyjde v příštím roce pro PC, PS4 a Xbox One.

Rainbow Six Siege

Ubisoft připomněl jednu hodně očekávanou akci. Kterou je Rainbow Six Siege. Dočkali jsme se nových záběrů. V multiplayeru se dočkáme módu Terrohunt. Na tuto hru se velmi těšíme a již brzy se dočkáme.

Rainbow Six Siege vyjde pro PC, PS4 a Xbox One, 13. října 2015.

Trackmania Turbo

O závodní sérii Trackmania už dlouho nepadlo ani slovo. Ale nyní se vše mění. Ubisoft oznámil nový díl s názvem Trackmania Turbo.

Všichni fanoušci starších dílů jistě nebudou zklamáni, jelikož se toho v novém díle moc nezměnilo. Samozřejmě grafika se posunula na novou úroveň. Ve hře je k dispozici přes 200 map a to je pouze základ. Představen byl i editor tratí, ve kterém si můžete vystavět vlastní trať.

Ve hře bude také k dispozici čtveřice herních prostředí a 4 různé herní mody. Lagoon Rollercoaster, International Stadion, Canyon Drift a Dirty Valley.

Trackmania Turbo vyjde 27. listopadu 2015 pro PC, PS4 a Xbox One.

Just Dance 2016

Ani letos nechybí populární taneční série Just Dance. Just Dance přinese nové skladby a nové grafické prvky. Asi nejzajímavější novinkou je fakt, že nyní ke hře nepotřebujete kameru, ale můžete místo ní využít třeba i svůj mobilní telefon. Nově také bude k dispozici streamovací služba Just Dance Unlimited.

Just Dance 2016 vyjde v říjnu 2015 pro PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a Wii U.

South Park : The Fractured but Whole

Po prvním díle se vzácného Stick of Truth zmocnil Butters. Přesněji jeho alter ego, Profesor Chaos. Naše parta, Kyle, Kenny, Cartman, Stan a Vy se musíte zmocnit tohoto „klacku“ a zachránit svět před zkázou.V tomto díle budete superhrdinou.

Vývoj prvního dílu vedlo studio Obsidian, zatímco druhý díl vyvíjí Ubisoft San Francisko.

Datum vydání je zatím neznámé. Jediné co víme je, že hra vyjde na PC, PS4 a XOne.

Ghost Recon: Wildlands

Největším překvapením Ubisoft konference byl samotný závěr. Byl potvrzen nový díl ze série Ghost Recon. Ghost Recon: Wildlands bude otevřená vojenská akce. Nabídne obrovský herní svět, kde si bude sám hráč volit, kde se bude pohybovat a jaké mise bude plnit.

Ghost Recon Wildlands je ve vývoji již více než 3 roky. Pracuje na něm stejný tým jako na Ghost Recon: Future Soldier. Příběh má popisovat boje mezi zkorumpovanou vládou a také drogovým kartelem s názvem Santa Blanca. Vy máte za úkol se pokusit sjednat mír, a to bojovým stylem. Nastupuje tedy jednotka Ghosts.

Ghost Recon: Wildlands zatím nemá stanovené datum vydání, vyjde však pro PC, PS4 a Xbox One.

Shrnutí Ubisoft konference

Ubisoft své poslání na E3 splnil. Ukázal spoustu nových her a zejména silných titulů, díky kterým si opět pojistí pozici jednoho z nejsilnějších hráčů ve videoherním průmyslu.