Zavřít reklamu

Ubisoft chystá vlastní službu na bázi předplatného

Blíží se další předplatná pecka?

27. 5. 2019     Zdroj

Ubisoft

Pokud patříte mezi milovníky předplatných konzolových služeb, máme pro vás skvělou zprávu. Vypadá to totiž, že vlastní verzi předplatného chystá i Ubosift, který stojí například za fenomenálním Far Cry či Assassin’s Creed. Tyto hry bychom si tak mohli teoreticky užít i za měsíční poplatek a nemuseli bychom je kupovat za plnou cenu. 

Nová služba sice zatím není ze strany Ubisoftu potvrzena, na jeho Ubisoft Store však nedávno unikl záhadný produkt s názvem “Ubisoft Pass Premium”. Ten byl navíc zařazen do kategorie předplatné, z čehož mnozí hráči usuzují, že se bude jednat o konkurenci EA Access či Xbox Game Pass. Na potvrzení si však budeme samozřejmě muset ještě počkat. Proběhnout by ale mohlo už na prezentaci Ubisoftu na E3, která vypukne 10. června od 22 hodin našeho času. 

Předplatné od Ubisoftu by bylo skutečně vítané a to právě díky hrám, které z produkce tohoto studia vychází. Kromě Far Cry či Assassin’s Creed bychom se totiž mohli dočkat třeba i The Division, Ghost Recon a dalších podobných pecek. Zkrátka je se skutečně na co těšit. Otázkou však je, kolik by si Ubisoft za předplatné účtoval. Přeci jen, jeho tituly se řadí mezi ty nejoblíbenější na světě a od toho by se mohla odvíjet i jejich cena. Nechme se však překvapit.