Zavřít reklamu

Twin Mirror se připomíná novým trailerem

Twin Mirror se nám připomnělo další ukázkou. Čeká nás další psychologický kousek?

30. 10. 2018     Zdroj

twinmirror2

O Twin Mirror jsme již dříve psali. Jedná se o další zajímavý titul, který zaštítí vydavatel Namco Bandai. Tvůrcem je pak studio Dontnod, které si u hráčů vydobylo silnou reputaci díky adventuře Life is Strange a rovněž se povedl také krvavý Vampyr. Twin Mirror by mělo hráči nabídnout dostatečný prostor pro vlastní volby. Titul se hodně podobá hře Alan Wake, jen nás zřejmě nečeká tak hororová atmosféra. Psychologický thriller by měl hodně vyprávět o postavě samotné a jejích problémech.

Hlavní hrdina má zřejmě psychické potíže

Hlavním hrdinou má být Sam, který kvůli pohřbu blízké osoby se vrací do městečka Basswood. Je mu 33 a živí se jako novinář. Od té doby se začnou dít podezřelé události. Začne to tím, že se jednou ráno vzbudí a zjistí, že má triko celé od krve. Bohužel vůbec netuší, jak se to mohlo stát a tím v podstatě začíná celý příběh. Půjde tedy o psychologický thriller, který bude hodně stavět na záhadách a nadpřirozených jevech.

Titul je v přípravě pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Vydání je stanoveno na příští rok. Tým na hře pracuje zároveň s dalšími epizodami hry Life is Strange 2.