Zavřít reklamu

Trojice dílů Resident Evil hlásí příchod na Switch

Pokud se rádi bojíte, upalujte pro své Switche.

26. 2. 2019     Zdroj

Pokud jste fanoušky série Resident Evil a zároveň milujete své Nintendo Switch, máme pro vás skvělou zprávu. Capcom totiž oznámil, že na tuto konzoli v brzké době vydá hned tři díly z této legendární hororové série. 

Trojice nových dílů dorazí na Switch už 21. května a konkrétně se bude jednat o remaster prvního dílu, Resident Evil Zero a Resident Evil 4. Z výčtu je tak víceméně jasné, jaký díl bude nejspíše sklízet největší ovace. Je to totiž právě Resident Evil 4, který je mnohými hráči označován za nejlepší díl celé série. 

Přidání nových dílů je poměrně zajímavým příslibem do budoucna. Dočkat bychom se totiž mohli v následujících měsících třeba i příchodu předělávky Resident Evilu 2, která vyšla nedávno a sklízí po světě jeden úspěch za druhým. Capcom sice příchod tohoto dílu na Switch zatím neoznámil, nicméně co není, může již brzy být. Nálož detailů bychom se mohli dozvědět na blížící se E3, která bude i letos plná nejrůznějších oznámení. A právě Nintendo, jehož konzole se těší ve světě čím dál větší popularitě, by se mohl právě při této příležitosti co nejvíce zaujmout.