Zavřít reklamu

Trine 2 již na Steamu a už se chystá DLC

Dnes se konečně objevil Trine 2 na Steamu a v pátek dokonce konečně vyjde i u nás a to v krabicové verzi od společnosti Comgad za skvělou cenu. Frozenbyte díky tomu prozradilo kolik se vlastně prodalo prvního dílu od r.2009 a to přes neuvěřitelných 1,1 milionu kopií. I když hra není na Xbox 360, tak […]

7. 12. 2011    

Dnes se konečně objevil Trine 2 na Steamu a v pátek dokonce konečně vyjde i u nás a to v krabicové verzi od společnosti Comgad za skvělou cenu. Frozenbyte díky tomu prozradilo kolik se vlastně prodalo prvního dílu od r.2009 a to přes neuvěřitelných 1,1 milionu kopií. I když hra není na Xbox 360, tak se prodejnost hry od února tohoto roku dokonce téměř ztrojnásobila.

Na příští rok je oznámeno DLC k druhému dílu. Mělo by nabídnout rozšíření o 4 hodiny hracího času, což je skoro přibližně stejně jako u samotné hry. A také se plánují nové herní módy. Mimo jiné mód s názvem „Poslední kouzelník zůstává“. Tak uvidíme jak dopadnou hodnocení na druhý díl Trine, ale tušíme, že bude stejně skvělá jako předchozí dí.