Zavřít reklamu

Třetí rok pro Rainbow Six Siege

Podrobné informace ke třetímu roku v Rainbow Six Siege.

21. 11. 2017    

Během víkendu v soutěži Rainbow Six Siege Pro League, Ubisoft podrobněji popsal třetí rok obsahu DLC pro svou multiplayerovou střílečku, která bude mít nový kooperační mód.

Stejně jako v předchozích zprávách o obsahu, ročník 3 bude rozdělen na čtyři roční období, z nichž každé období přidá dva nové operátory a nové mapy. První sezóna, nazvaná „Operace Chimera“, přidá dva specialisty na biologické nebezpečí z Francie a Ruska, které jsou hratelné v obvyklých režimech pro více hráčů.

Nový režim, zvaný „Outbreak“, bude možné hrát pouze během prvních čtyřech týdnů sezóny a nevyžaduje žádné další náklady na hraní. Kooperativní režim „Outbreak“ představuje potenciální novou hrozbu pro hráče. Úplné odhalení nového režimu a Operace Chimera se uskuteční během Ubisoft’s Six Invitational počátkem příštího roku.

Další aktualizace obsahu v průběhu roku třetího zahrnují dvě nové mapy v Itálii a Maroku (společně s odpovídajícími operátory z každé země). Letošní sezóna pro rok třetí bude zpřístupněna od 12. prosince, zatímco poslední sezóna 2. ročníku začíná tento týden s Operací White Noise, která přinese novou mapu Mok Myeok Tower a tři nové operátory.

Více informací ohledně Operace White Noise najdete zde.