Zavřít reklamu

Trailer na Halo Infinite ukázal různorodost misí

Halo Infinite se opět hlásí o pozornsot a tentokrát upozorňuje na zajímavé vedlejší mise, které budete moci mimo příběhovou linii okusit.

27. 7. 2020     Zdroj

Halo

Je to teprve pár dní od konference Xbox Games Showcase, která v herní komunitě pěkně rozvířila stojaté vody. Oproti nanejvýš kladně přijaté prezentaci Sony před pár týdny se totiž v případě Microsoftu komunita na oznámení dívala skepticky a bohužel se v mnoha ohledech negativní očekávání vyplnila. Ačkoliv si můžeme pochvalovat oznámení dobrodružného fantasy Fable a pár dalších příjemných překvapení, v případě Halo Infinite si fanoušci stěžovali na prazvláštní vizuální stránka a zastaralou verzi, která byla na konferenci prezentována. Příznivci a dlouholetí fanoušci ale naopak kvitovali otevřený svět, který se ukázal jako skvělá volba. Nejnovější trailer pak tento fakt jen potvrdil a ukázal rozmanitost jednotlivých misí.

Kromě hlavní příběhové linie se totiž dočkáme i vedlejších úkolů, které se ponesou jak ve stylu likvidování nepřátelských základen, tak porážení jednotlivých bossů a generálů. Stejně tak nebude chybět ani nějaká ta záchrana spojence nebo udržení obranné linie. Halo Infinite se tak bude moci pochlubit poměrně různorodými aktivitami, které vás zabaví na hezkých pár desítek hodin a na rozdíl od konkurenčních open-world her se neponesou v repetitivním a únavném stylu. Mapa zároveň dala nahlédnout na jednotlivá zajímavá místa, která doplní příběh nebo nabídnou nějakou přidanou hodnotu. Tak či onak, uvidíme jak se vývojáři s tímto nelehkým úkolem poperou.