Zavřít reklamu

TP-Link představuje dosud nejsilnější herní router

Nový TP-Link Archer C5400X bude skutečné monstrum, jak ve výkonu, tak i ve vzhledu.

7. 9. 2018     Zdroj

TP-Link Archer C5400X

Společnost TP-Link včera představila jejich dosud nejnovější herní router, ten ponese modelové označení Archer C5400X a bude to skutečné monstrum. Při pominutí excelentního vzhledu, dostaneme skutečně výkonný a uspokojivý router, který je maximálně rychlý a perfektně stabilní pro online gaming a streamování 4K videa.

Celý název produktu je Archer C5400X MU-MIMO Tri-Band Gaming Router a zařadí se do kategorie pro skutečné nadšenců, co se týče ceny, tak i funkcí. Je schopen dosáhnout rychlosti bezdrátového připojení až 5400 Mb/s na jednom 2,4 GHz (1000 Mb/s) pásmu a dvou 5 GHz (2167 MB/s). Tudíž disponuje třemi WiFi pásmy, nadále osmi Gigabit LAN porty a jedním portem Gigabit WAN, čímž uspokojí co nejvíce hardcore hráčů.

Router nadále nabízí dynamický optimalizovaný engine s herním módem. Tento prvek automaticky identifikuje herní traffic v síti a měl by eliminovat jakékoliv lagy, čímž dodá hráči taktickou výhodu. Je také navržen pro sledování streamů, a to i v rozlišení 4K.

O mozek produktu se postará čtyřjádrový 64-bitový procesor s frekvencí 1,8 GHz a 1 GB operační paměti RAM.

Cena a dostupnost

Bohužel veškerá high-end technologie není levná. Tudíž model Archer C5400X je dostupný na trhu za $400 (±8850 Kč) a nalezneme ho již nyní v českých e-shopech.