Zavřít reklamu

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 může časem obsahovat mikrotransakce

Odhalení remasteru prvních dvou dílů Tony Hawk’s Pro Skater bylo poměrně překvapivé. Nyní už se postupně uvolňují nové informace. A to i třeba ohledně mikrotransakcí. Jen Oneal ze studia Vicarious Visions potvrdila serveru Gamespot, že při vydání nebude Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 obsahovat mikrotransakce, ale že v budoucnu se to může změnit. Ujistila […]

19. 5. 2020     Zdroj

tony hawks pro skater 1+2

Odhalení remasteru prvních dvou dílů Tony Hawk’s Pro Skater bylo poměrně překvapivé. Nyní už se postupně uvolňují nové informace. A to i třeba ohledně mikrotransakcí.

Jen Oneal ze studia Vicarious Visions potvrdila serveru Gamespot, že při vydání nebude Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 obsahovat mikrotransakce, ale že v budoucnu se to může změnit. Ujistila však hráče, že při vydání obdrží kompletní hru se vším všudy a žádný obsah se nebude schovávat pro pozdější použití. Vše se navíc bude otevírat jen pomocí hraní hry a ulehčení nepůjde koupit za reálné peníze.

Pokud však budou hráči chtít nový obsah, tak už si jej budou pravděpodobně muset zaplatit. A to buď pomocí mikrotransakcí anebo pomocí DLC. Původní Tony Hawk’s Pro Skater hry vyšly v době, kdy nějaké mikrotransakce nebo DLC vůbec neexistovaly a všechny oblečky, skateboardy, polepy byly dostupné všem, kteří si hru pořídili. Na druhou stranu právě tyto kosmetické věci se přímo nabízí k tomu, aby se prodávaly i v rámci mikrotransakcí a pokud by například „zaplatily“ vývoj nových map či parků anebo třeba rovnou třetího dílu, tak by určitě řada lidí neprotestovala.

Jak to ve skutečnosti bude, uvidíme někdy po 4. září 2020, kdy hra oficiálně vychází na PC i herní konzole Xbox One a PlayStation 4. Je navíc velice pravděpodobné, že hra bude k dispozici i na chystané konzole nové generace.