Zavřít reklamu

Titul The Division 2 se měl původně odehrávat mimo města Washington D.C.

Ubisoft nyní potvrdil, že Washington D.C. nebyl jedinou zvažovanou destinací pro The Division 2.

23. 8. 2018     Zdroj

The Division 2 se na E3 uvedlo velmi stylově a nepochybujeme o tom, že se tvůrci v Ubisoftu poučili z chyb předešlých. V prvním díle se takzvaná Divize dostala do New Yorku a jeho ulic. Tentokrát nás jednotka vezme do Wahingtonu D.C. Nyní bylo potvrzeno během Gamescomu, že Washington nebyl jedinou volbou při výběru další destinace.

K tomu se rozhovořil designér Manny Diaz: “Musím se přiznat, že D.C. pro nás na začátku nebylo úplně definitivní volbou. Uvažovali jsme o místech jako je Seattle ve Washingtonu a také New Orleans. Prostředí jako je D.C. nám dává přírodu, otevřené prostory, monumenty a větší pocit divočiny.“

Důležitý byl pro autory i jakýsi kontrast. První díl se odehrával v New Yorku a měl poněkud ponurý nádech. To chtěli tvůrci nahradit. Druhý díl tak nabízí barevnější odstín a veselejší barvy. To ostatně bylo vidět již z první prezentace na E3 a popravdě nám to vůbec nevadí, ba naopak. Možná je trochu škoda, že další možnosti pro The Division 2 byly opět jen z amerického kontinentu. O evropských či asijských destinacích se zřejmě vůbec neuvažovalo.

Každopádně už nyní víme, že The Division 2 dorazí 15. března pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Snad nás Ubisoft nezklame.