Zavřít reklamu

Titanfall 3 zatím nedorazí

Pokud jste se těšili na další robořežbu, máte smůlu.

5. 2. 2019     Zdroj

Pokud si libujete ve střílečkách ze vzdálené budoucnosti, vsadím se, že v obou dílech Titanfallu jste našli oblibu. Jedná se totiž o skutečnou pecku, kterou i roky po vydání mnozí hráči doslova milují a nedají na ní dopustit. Jeden by tak očekával, že jim půjdou vývojáři “na ruku” a připraví pro ně třetí díl. Opak je však pravdou. Tedy alespoň prozatím. 

Portál Eurogamer vyzpovídal producenta studia Respawn Entertainment Drewa McCoye a na téma třetího Titanfallu samozřejmě též zabrousil. Od Drewa se však redaktoři dozvěděli, že se na Titanfallu 3 nepracuje a že veškeré snahy studia se doposud upínaly k Apex Legends. Bohužel tak není zcela jasné, kdy a zda vůbec se nového Titanfallu dočkáme. Těšit nás ale může alespoň to, že nic nenasvědčuje ani tomu, že by dorazit neměl. 

Ze strany vývojářů Titanfallu by se mohlo jednat do jisté míry o určitou vychytralost. Svět totiž v posledních měsících přivítal řadu her v čele s Red Dead Redemption 2 a v brzké době si užijeme i příchod očekávaného Anthemu. Třetí Titanfall by tak mohl v této hvězdné plejádě mírně zapadnout, což by byla jistě škoda. Nechme se tedy překvapit, jak budou vypadat následujících měsíce a zda se dočkáme o této hře dalších informací.