Zavřít reklamu

Titanfall 3 hned tak nedorazí

Na další díl robořežby si ještě počkáme.

30. 4. 2019     Zdroj

Pokud máte rádi akci zasazenou do budoucnosti, ve které měříte kromě lidí síly s roboty či různými monstry, takřka stoprocentně jste si již zahráli Titanfall. Ten se totiž řadí mezi naprostou špičku tohoto žánru a hráče i léta po vydání stále velmi baví. Další díl však bohužel hned tak nedorazí. 

Svůj záměr prozradili samotní vývojáři na svém blogu. Konkrétně uvedli, že mají nyní bohužel příliš mnoho práce s rozpracovaným Star Wars Jedi: Fallen Order a ani fenomén posledních týdnů Apex Legend zatím neřekl své poslední slovo. Kvůli tomu tak nyní není čas na další projekty, mezi které patří právě i Titanfall. Nicméně studio Respawn hovoří jen o od jeho odsunutí a nikoliv zrušení, takže se o budoucnost této herní série obávat nemusíte. 

Kdy nový Titanfall dorazí je v tuto chvíli ve hvězdách. Jelikož však Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde na konzole a počítače až 15. listopadu a několik následujících měsíců bude studio upínat veškerou svou pozornost k němu, je jasné, že tu trojka hned tak nebude. Pokud se však podaří Respawnu její úroveň oproti předešlým dílům ještě zvýšit, za dlouhé čekání se zlobit určitě nebudeme.