Zavřít reklamu

Titan Quest: Legendary Edition posbírá na mobilech všechna rozšíření do jednoho balíčku

Povedená diablovka bude na mobilech konečně kompletní.

13. 1. 2021     Zdroj

Diablovka Titan Quest vyšla původně v roce 2006 na PC. Od té doby si udělala jméno i na mobilních platformách, kam dorazila před pěti lety. Od té doby samotná série prošla zajímavou revitalizací, kdy ke čtrnáct let staré hře v průběhu posledních tří let vyšla dvě rozšíření, které hru původně inspirovanou řeckou mytologií rozšířilo o další mýty. Rozšíření Ragnarok a Atlantis se však nikdy nepodívaly na mobily. To se nyní mění společně s příchodem Titan Quest: Legendary Edition, který konečně hru zkompletuje i na Androidu a iOS.

Titan Quest: Legendary Edition ovšem nebude pouhou kolekcí všeho již vydaného obsahu. Sbírka nebude obsahovat původně vydaný mobilní port z roku 2015, nýbrž jeho technicky upravenou verzi, která bude využívat výhod nově vydaného hardwaru a bude reagovat na různé přípomínky hráčské komunity. Vývojáři slibují nejlepší verzi hry vůbec.

Legendary Edition vyjde 2. února. Na App Storu za ni zaplatíte 449 korun, na Google Play zatím přesná cena nesvítí. Pokud už máte zakoupený původní mobilní port hry, vývojáři vás nebudou nutit kupovat si zcela novou aplikaci. Obě nově vydaná rozšíření budou ve hře k dispozici formou nákupu v aplikaci.