Zavřít reklamu

Tip pro hráče: Získejte skvělou herní myš Motospeed V80 za parádních 440 korun

Komerční sdělení

10. 11. 2018    

Přemýšlíte nad pořízením nové herní myšky, ale nemůžete se rozhodnout, po které sáhnout? Pak pro vás máme skvělý tip, který určitě oceníte. Zaujmout by vás mohla herní myš Motospeed V80, kterou má ve své nabídce obchod GearBest. Ta se totiž může pochlubit jak velmi zajímavými specifikacemi, tak i skvělou cenou, která nezruinuje vaší peněženku. 

Myš je kompatibilní se systémy Windows 7, 8, 10, XP a Vista. Připojit ji však lze i k počítačům s macOS z dílny Applu. Krom ergonomického designu těla, díky kterému vám myš padne perfektně do ruky, vás na první pohled zaujme i její možnosti podsvícení, díky kterým si perfektně užijete i hraní v noci. 

Kabel, který slouží k propojení myši s počítačem, je z velmi kvalitního úpletu, takže se nemusíte bát například jeho prodření či přetržení. Krom kabelu určitě potěší i rozlišení 5000 DPI, která zajistí vaší myši prvotřídní citlivost, tedy jeden z klíčových paramterů při hraní.

Pokud vás myš zaujala, objednat si jí můžete na webu GearBest za velmi dobrou cenu 19,99 dolarů, tedy asi 440 korun. Poštovné je zdarma a předpokládané doručení je v horizontu následujících 15 až 30 pracovních dní.