Zavřít reklamu

THQ Nordic představuje titul Desperados III

Populární realtime strategie Desperados se vrací po dlouhých letech s novým dílem.

22. 8. 2018     Zdroj

THQ Nordic nepřestává udivovat veřejnost. Společnost koupila předchozí THQ, které kdysi zkrachovalo. Díky tomu drží licenci na různé tituly a značky, které již roky nevyšly s dalším dílem. Nicméně nedávno byl oznámen například spin-off Jagged Alliance. Nyní se vrátí legenda tahovek, a to Desperados III.

Desperados III chce navázat na své populární předchůdce

Jde o tahovou hru z westernového prostředí. Úkolem hráče je různým způsobem rozptýlit a následně zlikvidovat jednotky v dané oblasti. Ve své době šlo o velmi oblíbené tituly, které však musejí čekat na svého nástupce až do příštího roku. Tato taktická realtime strategie má výhodu ve svém žánru, neboť je jasné že v konkurenci s Red Dead Redemption by jako pouhá střílečka nemohla uspět.

Bohužel se toho o hře zatím příliš neví. Hra nám byla představena pomocí traileru a 20ti minut záběrů. Je vidět, že si titul zachovává svůj původní styl a bude cílit na to, aby měl lepší grafické podání. Z prvních záběrů hra vypadá velmi slibně a je nutno poznamenat, že podobný styl her v současné chvíli chybí. Autoři by tak mohli trefit díru na trhu.

Trochu překvapivě je kromě PC verze v plánu také vydání na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Zatím je hra v alfa verzi, ale dle všeho byla měla stihnout vydání v roce 2019.