Zavřít reklamu

THQ Nordic pracuje na 55 nových hrách

THQ Nordic se rozhodlo pořádně plácnout přes kapsu. Vyplatí se mu to?

14. 11. 2018     Zdroj

Darksiders

Studio THQ Nordic má zřejmě velké plány do budoucna. Jeho nedávná finanční zpráva totiž odhalila velmi zajímavou věc v podobě nákupu studi Coffee Stain Studios, které stojí například za fenoménem Goat Simulator, a Bugbear Entertainment.

Všechny tři studia jsou ze vzájemného propojení nadšena a podle slov svých předních představitelů věří, že společnými silami vytvoří vynikající hry, jejichž vývoj by měl být navíc díky spojení výrazně rychlejší. Coffee Stain Studio sice o svých plánech do budoucna spíše mlčí, představitelé Bugbear Entertainment se však nechali už nyní slyšet, že by rádi přinesli do portfolia Nordicu vysoce kvalitní závodní hry, v jejichž tvorbě vynikají. 

Velmi zajímavý je i počet her, na kterých THQ Nordic nyní pracuje. Pokud byste totiž čekali, že jich bude jen několik, byli byste na omylu. Podle dostupných informací má totiž studio v tuto chvíli rozpracováno neuvěřitelných 55 her, na kterých pracuje celkem dvanáct dceřiných studií. Vydání jedné z těchto her je přitom za rohem. Už 27. listopadu totiž dorazí na Xbox One, PS4 a PC Darksiders 3.