Zavřít reklamu

THQ Nordic koupilo práva na Alone in the Dark

Série Alone in the Dark by se v budoucnu mohla vrátit. Vydavatel THQ Nordic k ní koupil práva!

24. 9. 2018     Zdroj

Alone in the Dark v určité době patřilo mezi hororovou špičku. V průběhu let se však vliv této značky poněkud vytratil a poslední titul vyšel v roce 2008 a poté se objevil spin-off v roce 2015. Je až neuvěřitelné, kolik značek za poslední dobu koupila společnost THQ Nordic. Nyní oznámila, že i tato značka se dostává pod její křídla.

Alone in the Dark by se mohlo dočkat nového dílu

Zatím není jasné, jaké konkrétní plány má vydavatel s touto značkou. Je však dobré vědět, že se chystá něco nového. Fanoušci nejvíce žádají remaster geniálního Alone in the Dark: The New Nightmare, které vyšlo v sérii jako čtvrté v pořadí. Je však možné, že vydavatel se časem pustí do nového restartu značky.

Původní příběhy se inspirovali H.P. Lovecraftem a rovněž i prací H.R. Gigera z hlediska hororových prvků. Uvidíme tedy, co se do budoucna pod THQ Nordic se značkou stane. Kromě této série byla zakoupena i práva na značku Act of War. Jde o real-time strategii, která naposledy dorazila v roce 2005.

Kromě těchto nových značek v nedávné době THQ Nordic koupilo také práva k TimeSplitters, Second Sight a Kingdoms of Amalur. Je vidět, že rakouský vydavatel má do budoucna velké plány a nutno říct, že už nyní je ve vývoji několik ambiciózních kousků.