Zavřít reklamu

The Surge 2 se ukazuje na nových záběrech

The Surge bylo velmi milé překvapení na poli takzvaných „soulsovských her“. Studio Deck 13 se inspirovalo legendárním studiem From Software a vytvořili si vlastní vizi takového titulu. Šlo o The Surge v němž jsou nepřátelé velmi tvrdí a nelítostní. Hlavní však je, že se celé univerzum dostalo do roviny robotů a různých variací. Autoři již dávno […]

28. 6. 2019     Zdroj

The Surge 2 - Fight

The Surge bylo velmi milé překvapení na poli takzvaných „soulsovských her“. Studio Deck 13 se inspirovalo legendárním studiem From Software a vytvořili si vlastní vizi takového titulu. Šlo o The Surge v němž jsou nepřátelé velmi tvrdí a nelítostní. Hlavní však je, že se celé univerzum dostalo do roviny robotů a různých variací.

Autoři již dávno oznámili také druhý díl, který by měl vyjít během letošního roku pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra by prý měla být o něco těžší, než tomu bylo u prvního dílu a soubojový systém by se měl stát rozmanitějším. Prostředí by se mělo přesunout do zdevastovaného města v němž je pouze vegetace a smrtonosní roboti. Aktuálně byly vydány nové záběry, které ukazují, co nás do budoucna čeká.

The Surge 2 vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One 24. září 2019.