Zavřít reklamu

The Sinking City dostalo launch trailer

The Sinking City se připomíná se svým vydáním.

25. 6. 2019     Zdroj

Už brzy si zahrajeme další titul z Lovecraftova světa. Na hře je zajímavé, že  vám dá k dispozici adresu, tu si však musíte na mapě najít. Nebude tu žádný navigační bod. Zkrátka se hrdina podívá do mapy a příslušné místo si dle ulic musíte najít. To zní vcelku zajímavě. Rozhodně tak nebude docházet k tomu, že by nás titul vodil za ručičku.

The Sinking City přichází

Charles má zvláštní schopnost, díky níž vidí předměty a stopy, které nikdo jiný nemůže spatřit. Je třeba se snažit udržet Charlese také v dobré a pozitivní náladě. Jelikož je jeho charakter značně labilní, tak je třeba hlídat jeho úroveň příčetnosti. K dispozici bude hráči také knihovna, ze které bude čerpat informace a stopy k případům. Díky správně zadaným kategoriím ohledně vyšetřování, si tak můžete najít správnou informaci, která vám naznačí jak postupovat dále. Autoři již vypustili launch trailer.

The Sinking City vyjde 27. června pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Navíc také nabídne kompletní české titulky. Hra vyjde na podzim i pro Nintendo Switch.