Zavřít reklamu

The Lord of the Rings: Gollum se ukazuje v první upoutávce

Glum se bude v nové hře ochomýtat kolem Hory osudu.

25. 8. 2020     Zdroj

The Lord of the Rings: Gollum se po letošním oznámení konečně představuje v prvním videu. První upoutávka ukazuje hlavního hrdinu, jak se plíží k Hoře osudu. Na záběry se samotným gameplayem si budeme muset ještě počkat, přes to se vývojáři o podobě hry trochu rozpovídali.

Podle vývojářů z Daedelic půjde primárně o stealth hru, která nabídne hráčům možnost likvidovat nepřátele vynalézavými způsoby. Glum není žádný silák, takže bude k zabíjení používat spíše schovávání ve stínech, případně navádění nepřátel do nebezpečných oblastí. V těch bysme měli vidět i některé další postavy známé z knih a filmů o Pánovi prstenů.

Celý průchod hrou budou také ovlivňovat rozhodnutí, jež hráč během hry udělá. V mysli titulní postavy se o moc přebíjí alter-ega Smeagola a Gluma. Každé rozhodnutí zvrátí jazýček vah na jednu či druhou stranu, což posléze upraví nejen interakci se světem, ale i pocit, jež hráčům hra začne navádět.

The Lord of the Rings: Gollum vyjde exkluzivně na next-gen konzole. Na Playstation 5 a Xbox Series X dorazí někdy v průběhu příštího roku.