Zavřít reklamu

The Legend of Zelda by se mohla objevit jako seriál na Netflixu

The Legend of Zelda se možná objeví jako další seriál z produkce Netflixu.

31. 10. 2018     Zdroj

Zelda

Společnost Netflix se na trhu pohybuje již 21 let. Její velký boom ale nastal až v roce 2010. V našich končinách se pak služba začala prosazovat zhruba 2-3 roky nazpět. Netflix se utrhl ze řetězu a dokáže produkovat mnoho projektů najednou. Mezi nimi najdeme dokonce už i českou tvorbu a produkce Netflixu hledá i další možnosti, jak oslovit své fanoušky. Může tou další být seriál The Legend of Zelda?

The Legend of Zelda na Netflixu?

Z herního sektoru se již na službě objevil seriál Castlevania, který bude mít i druhou řadu a nyní to vypadá, že se objeví další kousek. Tím by měla být série The Legend of Zelda. Producent Adi Shankar uvedl na svém Instagramu toto: „Pracuji s ikonickou japonskou společností na adaptaci jedné z jejich ikonických videoherních sérií do podoby seriálu.“

Dle magazínu The Wrap to je právě The Legend of Zelda od společnosti Nintendo. Nintendo se však svých značek jen tak nevzdává ve prospěch někoho dalšího. Vypadá to však, že úspěch a úroveň s jakou Netflix tato díla připravuje jim dává dostatečnou záruku, že to nedopadne špatně. Ostatně série patří k tomu nejlepšímu, co vůbec videohry za posledních 30 let vyprodukovaly.

Na odhalení ale dojde již brzy. Adi Shankar slíbil, že odhalení projektu proběhne 16. listopadu. Dá se tedy předpokládat, že nejde o plané sliby, ale projekt by mohl být minimálně v preprodukci.