Zavřít reklamu

The Last of Us se opozdí do 14. června

Exkluzivní hra pro Playstation 3, The Last of Us se zpozdí. Autoři chtějí hru řádně doladit.

14. 2. 2013    

Hra The Last of Us se skutečně odkládá. Z původního data 7. května, byla nyní posunuta na 14. června. Neil Druckmann, kreativní ředitel a Bruce Straley, vedoucí projektu k tomu dodávají:

The Last of Us je skutečně ambiciózní projekt. Zdá se, že v mnoha ohledech to bude dosud nejambicióznější projekt společnosti Naughty Dog – zcela nový svět plný jedinečných postav, zcela nová technologie, zcela nový žánr a pravděpodobně nejdelší herní kampaň, jakou kdy společnost Naughty Dog vytvořila.

Jsme velmi pyšní, že náš tým nasazuje laťku kvality svých her ze všech hledisek velmi vysoko, ať již jde o hratelnost, příběh, grafiku, design, technologii a mnoho dalších aspektů. I nyní chceme mít jistotu, že titul The Last of Us zvedne tuto laťku ještě výše. A to nejen pro naše uspokojení, ale hlavně pro vás, naše fanoušky.

Když se náš projekt The Last of Us přehoupl do poslední vývojové fáze, uvědomili jsme si, jak neuvěřitelně impozantní je cesta Joela a Ellie. Ale místo toho, abychom polevili ze svých nároků, jsme došli k zásadnímu závěru, že si hra nutně zaslouží ještě několik týdnů péče, aby každičký detail odpovídal vysokým interním standardům společnosti Naughty Dog.

Čekání nebude dlouhé a za vaši trpělivost budete určitě odměněni. V kalendáři si proto poznamenejte nové datum. Nemusíte v něm však listovat příliš daleko. Hra The Last of Us bude dostupná od 14. června 2013. Do té doby budeme extrémně tvrdě pracovat na tom, abychom vám poskytli zážitek, který bude odpovídat vašemu očekávání.

Naše preview na hru The Last of Us