Zavřít reklamu

The Last Of Us: nové screeny!

Na serveru Gameinformer.com se dnes objevily nové obrázky z PS3 exkluzivní akce The Last Of Us! Na stránkách se píše, že další obrázky vyjdou až v březnu v jejich digitálním měsíčníku, takže si na ně budeme muset ještě měsíc počkat. A nebo nám je poskytne někdo z našich hodných čtenářů předplatitelů. Možná. V Naughty Dog […]

3. 2. 2012    

Na serveru Gameinformer.com se dnes objevily nové obrázky z PS3 exkluzivní akce The Last Of Us! Na stránkách se píše, že další obrázky vyjdou až v březnu v jejich digitálním měsíčníku, takže si na ně budeme muset ještě měsíc počkat. A nebo nám je poskytne někdo z našich hodných čtenářů předplatitelů. Možná.


V Naughty Dog prý nechtěli, aby celý svět vypadal šedý a nehezký, tak jej nechali zarůst stromy, keři a…prostě plevelem. Aspoň se tam bude našim hrdinům lépe dýchat. Jo a ten žlutý most vzadu, to je v Pittsburghu, takže je možné, že náš svět bude z části (nebo taky celý) inspirován tímto městem. Znáte to tam někdo?

Nepřátele budete moci přemoci jak svými kulkami, ehm, teda zbraněmi, tak svými pěstmi. Zbraně, které najdete po světě, jako trubky nebo dřevěné desky se budou používáním přirozeně ničit, takže budete muset neustále hledat nové. To abyste se mezi nepřáteli najednou neocitli v jedné ruce s rolí papíru a v druhé s dvěma kulkami. Do pistole.

Vývojaři slibují, že přestože nebudete moci Ellie ovládat, její AI je jedním z hlavních bodů při vývoji hry. Rozhodně se nám prý nebude plést do cesty a o nějakém hlídání nemůže být řeč. Tahle slečna se o sebe dokáže postarat sama. A třeba nám pomůže s hledáním cenných předmětů a lekárniček. Dalo by se to tak tipnout.