Zavřít reklamu

The Last of Us má na kontě přes 3.4 milionů prodaných kusů

Sony se chlubí vynikajícími čísly o prodejnosti titulu The Last of Us.

9. 7. 2013    

Společnost Sony Computer Entertainment Inc. (SCEI) dnes oznámila, že celkové prodeje hry The Last of Us™ přesáhly 3.4 milionů kusů. Exkluzivní titul pro PlayStation®3 – všeobecně velmi dobře přijatý – překonal veškerá prodejní očekávání a stal se nejlépe prodávaným titulem pro PS3 roku 2013.

Last of Us přináší sugestivní výpravu za přežitím ve světě, který se radikálně proměnil poté, co před dvaceti lety smrtelně jedovatá nákaza houbou rodu cordyceps zdecimovala lidskou populaci. Bohatý příběh nabízí očima hlavních postav Joela a Ellie realistický exkurz do hlubin lidství. Jejich cesta je plná emocemi nabitých chvil, jež slouží jako ústřední místa vyprávění o touze po přežití, věrnosti, lásce a vykoupení.

„Tato prodejní čísla svědčí o kvalitě trháku, jakým The Last of Us nepochybně je,“ prohlásil Shuhei Yoshida, prezident Sony Computer Entertainment Worldwide Studios. „Lidé v týmu Naughty Dog jsou skutečnými vizionáři a jejich vypravěčské umění nemá konkurenci – tento titul je toho nesporným důkazem. PlayStation je i nadále odhodlána přinášet jedinečné herní zážitky, které mění tvář interaktivního zábavního průmyslu, a The Last of Us je perfektní příklad.“