Zavřít reklamu

The Last of Us má na kontě již 20 milionů prodaných kopií

Jedna z nejlepších her na PlayStation táhne i po letech.

14. 10. 2019     Zdroj

Mezi hráči byste zřejmě hledali jen velmi těžko někoho, kdo ještě nikdy neslyšel o hře The Last of Us. Jedná se totiž o jeden z nejlegendárnějších exkluzivních titulů PlayStationu, který spatřil světlo světa již v roce 2013 coby exkluzivita pro PlayStation 3 a po pár letech dorazila v remasterované verzi na PlayStation 4. Mezi hráči je titul mimořádně oblíbený, což dokládají i jeho prodejní čísla.

Podle nových informací analytika Daniela Ahmana dokázal již The Last of Us prodat neuvěřitelných 20 milionů kopií pro PS 3 a PS 4. Velmi zajímavé je také to, že od loňského června se dokázalo prodat více než 3 miliony kopií, což dokazuje, že i nadále hra zkrátka táhne. Další prodejní vlna se dá očekávat na začátku příštího roku, kdy vyjde The Last of Us Part 2, který si budou zajisté mnozí hráči chtít zahrát po “osvěžení” si děje z prvního dílu. 

Druhé The Las of Us dorazí na PlayStation “už” 21. února 2020, přičemž už nyní slibují jeho tvůrci velkolepou zábavu. Doufejme, že tedy naplní očekávání a přinesou skutečně fenomenální hru, na kterou budou budeme za pár let vzpomínat stejně jako na první The Last of Us. Vše však ukáže samozřejmě až čas.