Zavřít reklamu

The Evil Within 2 nabízí novou obtížnost

Hororový kousek The Evil Within 2 se dočkal velmi náročné obtížnosti a dalších vylepšení.

29. 10. 2018     Zdroj

Poněkud překvapivě je stále podporován hororový titul The Evil Within 2, který se nyní dočkal další aktualizace. Pojďme se podívat na to, co nového nás v rámci titulu čeká. Evidentně je hra stále velmi hranou záležitostí, a tak tvůrci přidávají pro ty největší odvážlivce zcela novou obtížnost. Tou je obtížnost s názvem AKUMU. Ta už se objevila v rámci prvního The Evil Within a nyní přichází i do dvojky.

Nová obtížnost do již náročné hry?

Spousta hráčů u této obtížnosti trpěla, neboť je nutné hru procházet tak, abyste nedostali jediný úder. Ve chvíli, kdy se vás v podstatě cokoliv dotkne nebo na vás zaútočí, tak je konec. Obtížnost je to velmi vysoká a mnoho hráčů uvádí, že není problém nasbírat během dokončená i kolem 500 smrtí. V podstatě je nutné dopředu vědět, co přesně v dané pasáži udělat.

Kromě toho se ve hře objeví nově dostupné cheaty. Konkrétně budou tři a ty zajistí výdrž, nesmrtelnost a super sílu. Kromě toho se ve hře podařilo opravit některé potíže. Co však je nutné udělat minimálně v případě PC verze, tak je přihlášení na účet služby Bethesda.net. Následně vám bude umožněno stažení této aktualizace.

Jak to vidíte vy? Vydáte se znovu na šílené dobrodružství se Sebastianem nebo už vám to stačilo?