Zavřít reklamu

The Division 2 si budeme všichni moci vyzkoušet ještě před vydáním

Apokalypsa se blíží. Jste na ní připraveni?

11. 2. 2019     Zdroj

Division

Tom Clancy’s The Division 2 je bezesporu jednou z nejočekávanějších her letošního roku. První díl byl totiž úchvatný a od druhého slibují vývojáři z Ubisoftu zábavu ještě větší. Do vypuštění ostré verze však stále zbývá více než měsíc, který se bude mnohým fanouškům této hry zdát jako nekonečný. Přesně ty však potěší skutečnost, že si budou moci hru otestovat v otevřené betě. 

S betou, která bude přístupná všem, se ještě donedávna vůbec nepočítalo. Ubisoft totiž hovořil jen o betě uzavřené, ke které měli přístup pouze hráči s předobjednanou hrou či registrací za webu hry. V nedávném livestreamu na oficiálním Twitchovém kanále však zaznělo, že se otevřená beta přeci jen dostaví. Podle jednoho z účinkujících totiž Ubisoft všechny chyby, které sužovaly uzavřenou betu, opraví právě do bety otevřené, čímž její příchod de facto potvrdil. 

V tuto chvíli není bohužel jasné, kdy by mohla otevřená beta dorazit. Jelikož však uzavřená beta proběhla teprve minulý víkend a vývojáři budou zajisté potřebovat nějaký čas na opravy chyb, dá se očekávat, že si budeme moci otevřenou betu užít nejdříve příští týden. Bližší informace by mohl již brzy přinést samotný Ubisoft. Snad se tedy vše podaří na jedničku a The Division 2 nás uchvátí alespoň tak, jako první díl.