Zavřít reklamu

The Division 2 se ukazuje v novém parádním traileru

Post-apokalyptická řežba je skoro tu.

17. 1. 2019    

Nedávno obletěla svět velmi zajímavá zpráva týkající se chystané pecky The Division 2. Ta se totiž poměrně nečekaně poroučela ze Steamu, aby jí záhy slavnostně oznámilo studio Epic provozující Epic Store. Ten je sice v provozu jen pár týdnů, díky chytrým krokům studia Epic se však těší podle dostupných informací velmi slušné oblibě, která navíc díky The Division 2 téměř stoprocentně naroste. Proč? Stačí si pustit nový trailer, který Ubisoft ke hře vydal. 

Pokud si libujete v post-apokalyptické akci, ve které můžete naplno uplatnit své taktické myšlení, The Division 2 by měl být prostě tím, co vás naprosto pohltí. Vývojáři totiž vychytaly mušky, které sužovaly hráče při procházení prvního dílu a navrch přidali několik zajímavých vylepšení a novinek. A když ani ty nenadchnou, zdevastovaný New York zkrátka musí – tím spíš, když je alespoň dle traileru zpracován skutečně nádherně  a do posledního detailu. 

Nový The Division 2 vychází za necelé dva měsíce, konkrétně 15. března. Pokud se nemůžete dočkat, můžete si jej samozřejmě předobjednat. Zrovna u tohoto titulu se tento krok určitě vyplatí. Tak šťastný „lov“, dobrodruzi!