Zavřít reklamu

The Division 2 budete na Steamu hledat marně

Tvůrci veleúspěšného Fortnite vystrkují se svým novým obchodem růžky.

10. 1. 2019     Zdroj

Téměř nemožné se stalo skutečností. Tak přesně takto by se dala popsat absence chystané hry The Division 2 na Steamu, největší herní knihovně světa. Hra, o jejímž zařazení na Steam ještě donedávna nikdo nepochyboval, však nakonec nalezne svůj domov jinde – konkrétně u studia Epic v jeho Epic Game Store. 

Když studio Epic rozjíždělo svůj vlastní digitální obchod s hrami, svými velkými ambicemi se netajilo. V tu chvíli by však jen málokdo věřil tomu, že se bude v jistých ohledech schopen vyrovnat legendárnímu Steamu. Jak se ale zdá, tento nepravděpodobný scénář se přeci jen naplní. Epicu se totiž podařilo pro svůj obchod získat obří rybu ve formě novinky The Division 2 z dílny Ubisoftu, na kterou čekají miliony hráčů. 

Proč se tak Ubisoft rozhodl? Odpověď je jednoduchá. Podle svých slov Epicu, kterému se v poslední době daří prakticky vše, na co sáhne, velmi věří. Není tak důvod se obávat, že by byl s distribucí jakýkoliv problém. Ubisoft se dokonce nechal slyšet, že se v budoucnu nebojí tento projekt podporovat i nadále, takže je možné že bychom se mohli v Epic Storu v dohledné době dočkat i dalších titulů. Pokud mu však neholdujete, buďte bez obav. Pořád tu totiž máme Uplay, díky kterému s novým obchodem otců Fortnitu do styku přicházet nemusíte.