Zavřít reklamu

Testovací verze české hry Ylands dostala s novým updatem několik skvělých vylepšení

Češi hry prostě umí. Skvělým důkazem je i blížící se Ylands.

27. 11. 2018     Zdroj

O Ylands už většina z vás určitě slyšela. Jedná se o na pohled hezkou sandboxovku z dílny Bohemia Interactive, jejíž plná verze by měla dorazit teprve na začátku příštího roku. Toto české studio vypustilo před pár dny pro betu hry obrovský update plný velmi pěkných vylepšení, které by měly hru posunout na zcela novou úroveň. 

Update s označením 0.11 se může podle blogu vývojářů pochlubit obrovským nárůstem výkonu, kterého bylo dosaženo díky perfektní optimalizaci prakticky všeho, co ve hře naleznete. Vývojáři se dokonce chlubí tím, že nárůst výkonu může dosahovat až neuvěřitelných 750 %, což by mělo být na plynulosti hry setsakramentsky znát. 

Nebyl to však jen výkon, na co se vývojáři zaměřili. Hráči, kteří jsou zapojeni do testování, si totiž mohou užít i vylepšený bojový a stavitelský systém, přičemž obě novinky přináší několik zajímavých vylepšení jak po stránce přehlednosti, tak i samotné hratelnosti. 

Hra tedy vypadá s přibývajícími updaty čím dál lépe a dá se očekávat, že bude v plné verzi skutečně špičková. Snad tedy vývojáři neusnou na vavřínech a hru ještě patřičně doladí, aby se očekávání naplnila dosytosti.