Zavřít reklamu

Tento týden na PSN: Syndicate a Twisted Metal

Po slabším začátku roku se nám na PSN začíná plnit hrami, které už trochu stojí za pozornost. Minulý týden tomu tak bylo u Darkness 2 a tento týden si budete moci zahrát dema z připravované (snad) sci-fi pecky Syndicate (demo je hratelné pouze do 21.2., takže raději pospěšte!) a PS3 exklusivní Twisted Metal. Fanoušci amerického […]

31. 1. 2012    

Po slabším začátku roku se nám na PSN začíná plnit hrami, které už trochu stojí za pozornost. Minulý týden tomu tak bylo u Darkness 2 a tento týden si budete moci zahrát dema z připravované (snad) sci-fi pecky Syndicate (demo je hratelné pouze do 21.2., takže raději pospěšte!) a PS3 exklusivní Twisted Metal. Fanoušci amerického fotbalu se mohou těšit na Madden NFL ’12, který bude ke stažení jako plná hra a komu se ještě v mechanice točí zombie řezničina Dead Island, tak ti z vás se můžou těšit na nové DLC s názvem Ryder White. Tento balíček vás postaví do role hlavního záporáka (který se jmenuje…ehm, Ryder White), tím tak získáte zcela nový pohled na incidenty, které se staly v kampani hry a odhalíte tak motivy pro jeho hrůzné činy. Balíček kromě několika hodin hraní a hratelné postavy Rydera nabídne i několik nových zbraní.

Já osobně jsem hodně zvědavý na Syndicate, všichni o tom mluví v superlativech, třeba to vážně bude super…uvidíme. A kterou hru si zahrajete vy, když je venku taková zima?