Zavřít reklamu

Tento týden na PSN: Shank 2 a Top Spin4

Tento týden na PSN bude, co se plných her týká, velice štědrý. Mimo krvavou řezničinu Shank 2 se dočkají i sportovněji založení hráči. Na ty bude přichystaná plná verze skvělého tenisu Top Spin 4, třeba na metacritics má tento tenis hodnocení 84%. Nebo raději počkáte na oficiální tenis od EA, který vychází zanedlouho? Pokud neradi […]

7. 2. 2012    

Tento týden na PSN bude, co se plných her týká, velice štědrý. Mimo krvavou řezničinu Shank 2 se dočkají i sportovněji založení hráči. Na ty bude přichystaná plná verze skvělého tenisu Top Spin 4, třeba na metacritics má tento tenis hodnocení 84%. Nebo raději počkáte na oficiální tenis od EA, který vychází zanedlouho?

Pokud neradi ani Shank a tenis, potom by vás mohly bavit remastrované díly hopsačky Jak a Daxter, které se vrací na PS3. Prvního DLC se taky dočká Final Fantasy XIII-2 a o bude mít název Lightning Coliseum, o co ale půjde, to zatím nemám vůbec tušení. Snad budu chytřejší zítra. Jo a kdybyste náhodou měli slabost pro kreslené japonské slečny, v nabídce bude i vysoce hodnocená adventura Catherine.