Zavřít reklamu

Takhle by mohl vypadat PlayStation 5 v Cyberpunk edici. Líbí se vám?

Cyberpunk edice PS5 vypadá skvěle.

29. 6. 2020     Zdroj

playstation 5

Od té doby, co Sony oznámilo, že vzhled konzole PlayStation 5 půjde upravovat, tak můžeme vídat velké množství různých designů. Nyní jsme se dočkali herní konzole, která si design vypůjčila z nadcházejícího titulu Cyberpunk 2077. Musíme říct, že tato verze Cyberpunk PS5 vypadá zatím nejlépe.

Autor tohoto výtvoru má přezdívku Xbox Pope a svůj obrázek sdílel nedávno na redditu. Hlavní barvou konzole je žlutá a nechybí ani černá a modrá pro naznačení spojů. Autor šel i do takových detailů, že vytvořil špinavé okraje nejen u konzole, ale i gamepadu. Tím se naznačuje, že budoucnost ve světě Cyberpunku není zrovna veselá a skvělá. Upravena byly i LED diody na konzoly a gamepadu, které vyzařují zelené světlo.

Cyberpunk-2077-PS5

Výraznějším prvkem jsou modré kloboučky gamepadu, které na první pohled barevně nesedí se zbytkem, ale šlo pravděpodobně o autorův záměr. Nejedná se o první ani poslední redesignovanou konzoli PlayStation 5. V minulosti už jsme psali například o černé nebo Spiderman variantě PS5. Ve všech případech se však jedná o fanouškovské designy. Přímo Sony prozatím oznámilo pouze bílou variantu konzole nové generace.