Zavřít reklamu

Syphon Filter 4 a God of War IV tento rok?!

Britský časopis PLAY ve svém nejnovějším čísle zveřejnil žebříček 10ti nejočekávanějších her tohoto roku a docela mě překvapilo, že se v něm objevily hry Syphon Filter (ikdyž se o tom spekulovalo, ale kdo věří spekulacím, že…) a další pokračování doslova „božské“ mlátičky God of War. Což jsou, jak jiste uznáte, naprosto skvělé zprávy! Syphon Filter […]

23. 1. 2012    

Britský časopis PLAY ve svém nejnovějším čísle zveřejnil žebříček 10ti nejočekávanějších her tohoto roku a docela mě překvapilo, že se v něm objevily hry Syphon Filter (ikdyž se o tom spekulovalo, ale kdo věří spekulacím, že…) a další pokračování doslova „božské“ mlátičky God of War. Což jsou, jak jiste uznáte, naprosto skvělé zprávy! Syphon Filter byla jedna z mých nejoblíbenějších her pro PS1 a ve studiu SCE London Studio se na ní již pilně pracuje a datum vydání má mít někdy během letošní zimy, na potvrzení datumu čekáme.

Oficiálního oznámení ještě během tohoto února by se měl dočkat i God of War 4 a jediné, co zatím o hře víme je to, že by hra s největší pravděpodobností měla obsahovat online multiplayer. Raději si ale počkejme, až nám to potvrdí někdo zainteresovaný.

A co vy, kterou z těchto dvou her se těšíte víc?