Zavřít reklamu

Supermassive Games pracují na dalších exkluzivitách pro PlayStation

Studio Supermassive Games připravuje dokonce několik projektů pro PlayStation najednou.

13. 11. 2018     Zdroj

Man of Medan

Studio Supermassive Games se proslavilo svým titulem Until Dawn, který vyšel v roce 2015 pro PlayStation 4. Rozhodně se však studio nenudilo ani poté. Následně totiž vydali několik her pro PS VR. Následně se však po spolupráci Sony a studia slehla zem. Nebylo tedy jasné, zda bude pokračovat či nikoliv.

Supermassive Games pracuje na více projektech najednou

Nedávno byl oznámen multiplatformní projekt od Supermassive Games, který slibuje hrůzu a strach v celé antologii The Dark Pictures. Mělo se tedy za to, že momentálně se na další exkluzivitě pro Sony nepracuje, ale opak je pravdou. The Dark Pictures Anthology není zdaleka jediný projekt, který ve studiu vzniká. Dle všeho jich je doslova několik a připravují se exkluzivně pro Sony.

Peta Samuels ze studia Supermassive Games k tomu řekl: “Náš vztah se Sony si stále nemůžeme vynachválit. V současnosti pracujeme na několika projektech, které budou exkluzivní pro PlayStation. Momentálně o nich ale mluvit detailně nemohu. The Dark Pictures, které vyjdou na více platforem, jsou důsledkem toho, že jsme chtěli naši práci představit co nejširšímu publiku.”

Dle určitých spekulací by mohl být vydán další Until Dawn, nicméně zatím nemáme žádné oficiální potvrzení. Hodně se také hovoří o tom, že další tituly studia by mohly podpořit line-up konzole PlayStation 5. The Dark Pictures pak dorazí v příštím roce. První epizoda ponese název Man of Medan.