Zavřít reklamu

Studio Milestone odhaluje trailer pro nové MXGP 2019

Společnost Milestone zveřejnila trailer s ukázkou hratelnosti, editorem tratí a zcela novým režimem The Waypoint.

23. 7. 2019     Zdroj

MXGP 2019

Prostřednictvím nového traileru odhalila společnost Milestone dvě dlouho očekávané funkce hry MXGP 2019: editor tratí a zcela nový herní režim The Waypoint.

Zcela poprvé v historii této značky budou hráči díky editoru tratí moci vytvářet své oblíbené tratě s konkrétními motokrosovými moduly. Ale to není všechno! Také si mohou vybrat různá prostředí, do kterých trať umístí, a to s odlišnými prvky, jako jsou lesy, poušť, riviéra a další, které vyjdou krátce po premiéře. Tratě vytvořené hráči je možné sdílet s komunitou a soutěžit na nich!

Společnost Milestone také nabídla náhled na nový režim jménem The Waypoint. Ten bude zasazený na Playground, kde mají hráči volnost pohybu, a umožní jim navrhovat vlastní off-roadové cesty, rozmísťovat na zem kontrolní body, závodit podle nich a zajet nejlepší kolo. Hráči pak budou moci své výtvory sdílet a vyzvat komunitu! Čekají vás nekonečné uživatelské výzvy, díky kterým zjistíte, kdo je skutečným králem Playground!

Hra MXGP 2019 vyjde po celém světě 27. srpna na PlayStation 4, Xbox One a Windows PC/STEAM a umožní hráčům závodit se všemi jezdci, motorkami a týmy z aktuální sezóny na tratích z kalendáře pro rok 2019.