Zavřít reklamu

Studio Dontnod vytváří nový titul pro Focus Home Interactive

Studio Dontnod toho nyní vyvíjí spoustu. Aktuálně připravuje zcela nový titul.

10. 4. 2019     Zdroj

Studio Dontnod se v herním průmyslu začíná skloňovat čím dál tím častěji. Jeho poslední hry totiž ukázaly, jak talentovaný celek vlastně v jejich studiu sedí. RPG titul Vampyr navíc zaznamenal opravdu velký úspěch. Hra to byla velmi povedená, kritika si ji chválila a prodalo se přes jeden milion kopií. Nyní přichází zpráva, že studio znovu uzavřelo kontrakt s francouzským vydavatelem Focus Home Interactive.

Vampyr ukázal, že Dontnod zkrátka umí

John Bert jako prezident Focus Home Interactive to okomentoval následovně: „Jsme rádi, že můžeme pokračovat v práci s týmem v Dontnod Entertainment, který dostatečně prokázal, že umí vytvářet bohaté světy umocněné skvělým příběhem a jedinečným uměleckým stylem. Jsme opravdu hrdí, že můžeme pracovat na novém projektu, který je jedním z nejambicióznějších v historii Focusu a Dontnodu.“

Ve vývoji je tak zcela nová hra za podpory tohoto vydavatele. Zatím není jasné, jestli půjde o pokračování hry Vampyr nebo o něco zcela nového. Zvěsti, ale hovoří o tom, že by se mělo jednat o zcela nový kousek.