Zavřít reklamu

Studio Bluepoint Games velice věří ve svou novou hru

Studio Bluepoint Games je přesvědčeno, že svou novou hrou doslova nadchne fanoušky.

27. 1. 2020     Zdroj

Této generaci konzolí se někdy posměšně nadává, jako generaci, která je plná remaků a remasterů. Pravdou je, že jich za poslední léta vznikla velká spousta. Tento trend by měl v budoucích letech opadnout, ale sem tam se přeci jen nějaké hry dočkáme. Výjimkou nebude ani nový titul od studia Bluepoint Games. Ti jsou doslova specialisté na kompletní remaky slavných her. Jejich posledním titulem je vynikající remaster hry Shadow of the Colossus. Nyní se studio nechalo slyšet, že jejich další hra pro PlayStation 5 bude vizuálně doslova neuvěřitelná. Nový hardware jim dává skvělé možnosti a máme se těšit na to, co nám na nové konzoli od Sony předvedou. Autoři se k tomu vyjádřili takto:

„Studio Bluepoint Games bylo založeno v roce 2006 a s týmem více než 90 lidí vytvořilo jedny z nejkvalitnějších remasterů a remaků v historii našeho průmyslu. To nám ale nestačí. Náš nejnovější projekt je největším v naší historii a naším cílem je vytvořit vizuální benchmark pro hardware nové generace. Naši zakladatelé byli součástí týmu stojícím za Metroid Prime a byli v oboru více než 20 let. Většina týmu se pak pohybovala v herním průmyslu nejméně 10 let. S každou hrou jsme se snažili dosáhnout co nejlepší vizuální prezentace i kvalitní hratelnosti, a zároveň podpořit růst našeho týmu.“

Zatím se nejvíce spekuluje o tom, že nás čeká remake kultovní hry od From Software s názvem Demon’s Souls. Tento titul definoval pojem Souls a vytvořil tak skvělý svět pro nadcházející Dark Souls. Dle všeho se jej na PlayStation 5 dočkáme.