Zavřít reklamu

Streamované hry míří na mobilní platformy

Služba Onlive, jenž hráčům nabízí za mírné poplatky streamování her v realném čase do i sebepomalejších počítačů se v brzké době zřejmě přesune i na platoformy chytrých telefonů a tabletů. Uživatelé operačních systémů Android, potažmo iOS si tak již několik dní mohou užívat „plnohodnotného“ hraní slavných PC titulů i na malých obrazovkách svých smartphonů a […]

8. 12. 2011    

Služba Onlive, jenž hráčům nabízí za mírné poplatky streamování her v realném čase do i sebepomalejších počítačů se v brzké době zřejmě přesune i na platoformy chytrých telefonů a tabletů. Uživatelé operačních systémů Android, potažmo iOS si tak již několik dní mohou užívat „plnohodnotného“ hraní slavných PC titulů i na malých obrazovkách svých smartphonů a tabletů. K dispozici je po celém světě již více jak 200 titulů, ale pouze 25 z nich lze hrát pomocí dotyků. Daleko lépe si tak nejnovější herní pecky v čele s L. A. Noire, Assassins Creed Reveletions, nebo Batman Arkham City zahrajete spíše pomocí bezdrátového ovladače.

Otázkou však zůstává, jestli se příležitostní hráči dokáží smířit s malou úhlopříčkou svých přístrojů, který zkrátka mnohdy nedostačuje.