Zavřít reklamu

Streamer vesele streamoval alfa verzi Anthem. EA udeřilo okamžitě!

EA se nestačilo divit, když streamer vesele ukazoval, jak hra vypadá.

12. 12. 2018     Zdroj

Anthem

EA se rozhodlo, že svůj nový titul Anthem otestuje u několika hráčů. Někteří se tak dostali ke hře již nyní a mají možnost hrát alfa verzi. Všeobecně se o něm však nemělo vědět. Všichni účastníci museli podepsat podmínky mlčenlivosti – NDA a ze hry nic neukazovat ani o ní nemluvit.

Streamer vysílal uzavřenou alfa verzi

Někteří si s tím ale hlavu nelámali a na některých fórech začali rozebírat, že titul má problémy s připojením a začali se dokonce radit, co s tím. Toto nepochopitelné jednání vyvolalo rychlou reakci ze strany EA. Mark Darrah z Bioware upozornil, že je to v rozporu s podepsanými podmínkami a došlo k všeobecnému vyzrazení, že alfa probíhá.

To však nebylo poučením pro jednoho streamera. Ten si řekl, že když o hře nemůže psát, tak jí tedy ostatním aspoň ukáže. EA situaci podchytilo včas, neboť na Twitchi bylo kolem vysílání poměrně rušno. Okamžitě byl hráči odebrán účet Origin, veškerá práva k Anthemu, a dokonce mu byl účet vrácen naprosto prázdný. Budiž to varováním pro všechny ostatní, protože za blbost se platí.