Zavřít reklamu

Steelseries oznamuje nové periferie s motivem skinu Howl ze hry CS:GO

Herní periferie od $30.

24. 9. 2018     Zdroj

Steelseries Howl

Společnost Steelseries, která je světovým lídrem v oblasti herních periferií, hrdě oznamuje kolaboraci se společností Valve. Z té vyplývá limitovaná edice licencovaných periferií s motivem hry Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Konkrétně byly oznámeny dva produkty, a to myš společně s podložkou, ty ponesou design založený na legendárním skinu ze hry – zvaným Howl.

Nové produkty byly představeny na takzvaném major šampionátu FACEIT Major: London 2018. Návštěvníci mohou spatřit tyto novinky v areálu turnaje, konkrétně v části N.

Myš Rival 310 je vyrobena s bezkonkurenční přesností, a to hlavně díky exluzivnímu senzoru TrueMove3. To vše nabídne taktéž speciální model s designem Howl a poskytne hráči to nejlepší, co společnost může nabídnout. Myš nadále využívá Prism RGB osvětlení, které je zcela kompatibilní se softwarem Steelseries Engine.

Podložka pod myš QcK+ Limited Howl Edition má podobný design jako speciální verze myši Rival 310. Podložka samotná disponuje rozměry 450 x 400 x 3 mm a je vyrobena ze speciálních mikrovláken. Ty zajistí perfektní klouzání myši a minimální tření. Povrch je dokonalý jak pro optické senzory, tak i pro laserové. Společnost nadále slibuje nezničitelnost materiálu, tudíž podložka se nikdy neroztřepí.

Cena a dostupnost

Myš Rival 310 Howl Edition je dostupná v Evropě za €79,99 (±2 049 Kč) a podložka QcK+ Limited Howl Edition za €34,99 (±896 Kč).