Zavřít reklamu

Startuje herní pořad Adrenalin

Vyťukej ve spolupráci se studiem Marvoj startuje nový pravidelný herní pořad Adrenalin.

19. 7. 2013    

Jistě spousta z vás zaznamenala, že herní server Vyťukej.cz ukončil spolupráci s herním pořadem Gamebox. Nicméně videoobsah je nám blízký a je skvělou součástí klasických recenzí a jiných tématických článků. Proto jsme se snažili vám přinášet souhrnné zpravodajství pomocí týdeníku s názvem Game4Now. Přesto nám ale chyběl klasický herní pořad. Nyní je tu!

Ve spolupráci se studiem Marvoj přinášíme první díl herního pořadu Adrenalin, který vychází z přímé kooperace studia Dirt a Vyťukej.cz. Prozatím každých 14 dní vám nadělíme zhruba 20ti minutový videoobsah toho nejdůležitějšího. Očekávejte zajímavé rozhovory, recenze a také aktuální novinky z herního světa. Nebudou chybět ani soutěže. I v prvním díle na vás čeká soutěž hned o 3 kousky hry Zaklínač 2: Vrahové králů v platinové edici pro PC, které dodala společnost Comgad.

1.díl startuje již dnes zároveň s tímto článkem, ostatně samotný díl naleznete o kousek níže. V prvním díle na vás čeká recenze The Last of Us, preview na GTA 5, zajímavý rozhovor s Vojtěchem Žižkou, který vám prozradí jak se vyrábí jednotlivé díly při tvorbě vlastního PC casu a mnoho dalšího. 2. díl očekávejte 2.8.

Soutěž o 3 kusy hry Zaklínač 2: Vrahové králů – platinová edice